Najpierw PolskaTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Polska2019.10.10 23:47

Zdecydowałem się w tych wyborach nie głosować

 

PiS musi być zdyskwalifikowany

 

Nie ma bowiem wśród startujących takich ugrupowań politycznych które można by poprzeć. Nadto mamy kolejną farsę wyborczą. Jedyna partia spoza aktualnej nadpartii Okrągły Stół jest wyraźnie dyskryminowana w dostępie do mediów.


 

Mamy tu od razu problem samej istoty wyborów. Normalne wybory odbywają się w warunkach uczciwej rywalizacji między wstępnie uznanymi za dobrych w kategoriach rozumienia dobra przez naród który wybiera.

- Nadto w warunkach pełnej zgodności co do celów duchowych, społecznych i politycznych narodu, które będą musiały być realizowane po wyborach według dróg, czyli programu partii zwycięskiej.

- Bo tylko w tych warunkach może wygrywać najlepszy według kryteriów wyborców i tylko w tych warunkach cele Narodu mogą być zrealizowane.

Żeby to mogło nastąpić – również oni sami muszą się równouprawnić. Tego nie ma PiS dyskryminuje Konfederację. To nie rywalizacja, konkurencja przez szkodzenie. Mają wygrywać najgorsi.

PiS musi być zdyskwalifikowany.

 

To też dowód że mamy ustrój terrorystyczny a nie demokratyczny – i to miało by się nie zmienić.

- W demokratycznym jest rywalizacja w tym kto lepszy dla Narodu i jego Państwa, kto jest w stanie zrealizować najlepszy program wspierania celów duchowych i społeczych narodu i politycznych jego państwa, uchwalania prawodawstwa państwowego, sprawowania władzy sądowniczej.

– w terrorystycznym ma wygrywać partia „jedynie słuszna” z jej punktu widzenia - żeby „władzy raz zdobytej nie oddać nigdy”.

Do tego ordynacja wyborcza wprowadzona przez Okrągły Stół powoduje, że Naród Polski zostaje pozbawiony rangi Suwerena wyznaczającego cele polityki państwa, a zostaje nim aktualny kacyk plemienny – czyli szef partii która wygra wybory. – Bo to on ustala skład i miejsca na liście wyborczej. – A ordynacja wyborcza plus zwykłe procedury „wyboru władzy demokratycznie wybranej” już mają dopilnować żeby wybranymi zostali ci, których wybrał kacyk.

- Do tego i ogół wyborców jest faktycznie pozbawiany czynnego prawa wyborczego, bo jest taki punkt w konstytucji że wybrani nie są w niczym zobowiązani wobec wyborców (niby że wybrani reprezentują cały naród – co jest fikcją i ordynarnym kłamstwem, bo całego narodu tym bardziej nie słuchają)

Poza tym kacyk plemienny („partyjny”, a antypolityczny) to decyduje o władzy w państwach o ustroju faszystowskim i szowinistycznym oraz komunistycznym. – Wtedy skład i hierarchia osobowa władzy są ustalone odgórnie, a podwładni władzy są „równani w dół” (na styl „inteligenta z robotnikiem, robotnika z chłopem, a chłopa z ziemią”).

– Zupełnie odwrotnie jak w demokracji gdzie procedura wyborcza funkcjonuje oddolnie, a i typowanie kandydatów dokonuje się oddolnie spośród elit duchowych, moralnych i fachowych narodu przez co cała społeczność podlega „równaniu w górę z wolnej, świadomej rzeczywistości i dobrej woli tych którzy mają możliwości wynosić w górę wpotrzebujących pomocy w dobrych celach i to pomocy aż po uzyskanie samodzielności (nie jak w ustroju socjalistycznym, gdzie otrzymują tylko socjal aby przeżyć).

Jednak najgorszą zbrodnią bandyckiej zmowy Okrągłego Stołu pozostaje zamknięcie drógg  dla realizacji biernego prawa wyborczego. – i to zarówno indywidualnie jak partyjnie. Głośna jest ich zasada „My nie ruszamy waszych, a wy nie ruszacie naszych”. To im daje nieograniczone możliwości bezkarnych zdrad i zbrodni,

A bezkarność wiadomo – przyciąga najbardzie zdemoralizowane elementy które od razu budują kręgo poparcia dla patoktacji rządzącej i skala bandytyzmu już tylko rośnie, a o normalnym życiu narodu i społeczeństwa jako całości obywateli państwa mowy już nie ma... przychodzi ktoś z zewnątrz kto grabi własność i dla niewolników ustanawia komunizm...

 

Dla Polski lepiej żeby Konfederaci do Sejmu nie weszli. Może się chłopcy opamiętają i przestaną kombinować po swojemu, kolaborować z antynarodowcami i antypolitykami tylko posłuchają ducha Narodu Polskiego o tym co i po co oraz gdzie ma być, wsłuchają się w polski system wartości duchowych, poczują się odpowiedzialnym suwerenem którego wola ma w jego państwie mieć władczy głos, nabiorą poczucia godności.

To dobry (choć spóźniony) czas  aby budować struktury niepodległego Państwa i suwerennego narodu. Już czas budować gabinet cieni, żeby każdy z przyszłych ministrów  na bieżąco śledził każdy krok i każde słowo ministra  aktualnego, a zarazem miał lepszą propozycję  powiązaną z planem swojego ugrupowania politycznego.

Więcej są w stanie zdziałać zagospodarowując potencjał Marszu Niepodległości,

- mobilizując uczestników do dalszych, konstruktywnych aktywności władzy zwierzchniej nad władzami państwowymi

- i egzekwując ich moralność i profesjonalizm oraz ich polskie obowiązki,

jak wchodząc w samobójcze związki z antypolską i antypolityczną, faszystowską i szowinistyczną nadpartią Okrągły Stół - co już   zaczęli robić; pod co pozbyli się Kai Godek, zamiast Korwina Mikke i Winnickiego którzy spośród nich są najmniej godnymi zaufania.

Nie po to powstawała Konfederacja żeby „Pan pa-pa-pa” likwidował publiczną służbę zdrowia (zresztą faktyczną własność ubezpieczonych), a na każdym wspierał korporacjonizm-syjonizm-globalizm – niby kapitalizm, choć już resztki kapitalizmu pożera.

Miało być przywrócenie realnej władzy w państwie Narodowi Polskiemu. Kto z Konfedrratów obiecuje że to będzie zrealizowane.

Bo to nie ma być robione „po faszystowsku”, odgórnie przez „elity medialne”, a oddolnie. Sam naród musi trzymać za ryj swoich przedstawicieli, a gdzie tylko jest to możliwe decydować BEZPOŚREDNIO.

 

Każde zło można i trzeba zwalczać, ale mądrze.

Nigdy nie wolno angażować się w taką walkę jeśli się nie ma konkretnej oferty dobra w miejsce  zwalczonego zła. – Ale chłopcy plus Korwin o tym nie pomyśleli, a mniejsze zło to „początek dogrywki” po którym morze być ono duuużo większym.

Duda i Kaczyński wyglądali na mniejsze zło jak Komorowski i Tusk – a kto okazuje się większym i duuużo większym szkodnikiem dla Polski i Polaków? Poza tym „dzieła” zdrady Tuska i Komorowskiego dalej żyją – Kaczyński i Duda nic a nic po nich nie naprawili.

Przy Okrągłym Stole u władzy wszystko zmierza ku większemu złu.

Dopóki Okrągły Stół nie zostanie zmieciony do spodu żadne wybory sensu nie mają.

 

 
752 odsłony  średnio 3 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: wybory, bojkot, dyskwalifikacja, nadpartia Okrągły Stół, PiS, Konfederacja, rywalizacja, konkurencja, suweren, kacyk plemienny, równanie w dół, równanie w górę, faszyzm, szowinizm, komunizm, socjalizm, samodzielność, elity.
Re: Zdecydowałem się w tych wyborach nie głosować 
Atomek, 2019.10.11 o 06:54
Moralna prostytucja demonokratów osiągnęła swe apogeum na potrzeby tegorocznej "wyborczej" komedii.

Idzie tylko pogratulować wszystkim śpiącym romantykom którzy chcą stawiać opór międzynarodowej bakterii chazarskiej ... demokracją, a reszcie która w tym cyrku nie uczestniczy ubliżają. Serio, koczownicy aż się trzęsą na samą myśl, że goje pójdą i zagłosują na starego dziadka w muszce, ultraliberała, który od trzydziestu lat wszystko czego się dotknął to zniszczył.

A przy okazji należy wytknąć hipokryzję ultra super polskich patriotów. Śmiejemy się kiedy Francuzi, Belgowie itd. malują kredkami kwiatuszki po zamachach terrorystycznych. Śmiejemy się do rozpuku jacy to oni głupi i niewaleczni. Tylko że nadwiślańscy "demokraci" robią dokładnie to samo wobec naszych oprawców, i to od 30 lat. A później zgrywają ranne łabędzie. Aj waj! Jaki ten świat jest zły!

Jest taki, na jaki pozwolimy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdecydowałem się w tych wyborach nie głosować 
Atomek, 2019.10.11 o 07:17
„Istnienie systemu glosowania zawsze pozwala Syjonowi, przy pomocy łapówek przeprowadzić te prawa, które mu najbardziej odpowiadają. Najdogodniejszym dla żydów ustrojem państwowym „gojów” jest republika, przy niej najłatwiej im jest kupić sobie większość. Ustrój ten daje nieograniczona swobodę ich agentom i armii anarchistów. Z tej przyczyny są żydzi stronnikami liberalizmu, głupi zaś „goje”, otumanieni przez nich, nie widza tak rzucającego sie o oczy faktu, że w republice nie ma więcej wolności niż w ustroju autokratycznym. Syjon nie szczędzi ani pieniędzy ani środków, by uzyskać te cele. W naszych czasach wszystkie rządy na całym świecie świadome lub nieświadome poddane są nakazom tego wielkiego nadrządu, którym jest Syjon, ponieważ wszystkie ich środki materialne są w rekach żydowskich i wszystkie państwa są tak zadłużone wobec żydów, ze nigdy nie będą w stanie tych długów zapłacić. Cały handel, przemysł i dyplomacja są w rekach Syjonu, który za pomocą swych kapitałów zrobił wszystkie narody swymi niewolnikami. Za pomocą zaś wychowania na zasadach materialistycznych, żydzi nałożyli mocne więzy na wszystkich „gojów” i tym przykuli ich do swego nadpaństwa. Kończy sie juz wolność narodów i razem z nią skończy sie swoboda poszczególnych ludzi, ponieważ prawdziwa wolność nie może istnieć tam, gdzie siła pieniężna umożliwia Syjonowi kierowanie pospólstwem i panowanie nad najbardziej wartościową i najmędrszą częścią społeczeństwa”.
(Siergiej Niłus, człowiek, który opublikował Protokoły Mędrców Syjonu, 1905).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdecydowałem się w tych wyborach nie głosować 
miarka, 2019.10.11 o 10:40
„Istnienie systemu glosowania zawsze pozwala Syjonowi, przy pomocy łapówek przeprowadzić te prawa, które mu najbardziej odpowiadają".

System głosowania ma sens wyłącznie w kwestiach ustalania dróg do celów - duchowych, społecznych i politycznych - i to tylko w społeczności zamkniętej. - Społeczności w której zarówno zyski rozkładają się na wszystkich, jak i krzywdy, straty i koszty.
- W społeczności otwartej demokracja nie jest możliwa, bo wtedy muszą rządzić prawa wynoszone nad wszystko - jak w protestantyźmie - czyli zamordyzm władzy państwowej "równający w dół".
W efekcie w społeczności otwartej wybory dotyczą jedynie "wyboru władzy demokratycznie wybranej" - i to według zasad określonych prawem odgórnym, prawem przede wszystkim konserwującym ten patologiczny system.
- Zostaje tylko atrapa, fasada, ramka, fikcja demokracji. Demokracja bowiem stoi na sprawiedliwości, a jeżeli potrzebuje prawa to tylko sprawiedliwego, a więc prawa które ma cele naturalne i moralne, które służy człowiekowi i wspiera człowieczeństwo, a nie egoistyczne indywidua i grupy interesu.
Prawa w społeczeństwie otwartym na korupcję z zewnątrz dyktują ci, do który na zewnątrz popłyną i korzyści z praktykowania tego skorumpowanego, złego prawa.


"W naszych czasach wszystkie rządy na całym świecie świadome lub nieświadome poddane są nakazom tego wielkiego nadrządu, którym jest Syjon, ponieważ wszystkie ich środki materialne są w rekach żydowskich i wszystkie państwa są tak zadłużone wobec żydów, ze nigdy nie będą w stanie tych długów zapłacić".

Dług tym przypadku gdy u jego źródeł jest lichwa jest tylko "prawem terrorysty" - jego roszczeniem pod faktyczne wymuszenie "umowy bezprawnej bo niemoralnej, umowy "drukowanej z powietrza" tak samo jak banksterski pieniądz.
Środki jakich żąda terrorysta-lichwiarz nigdy nie istniały. To abstrakcja.
Pożyczając pod obowiązkiem zwrotu z odsetkami szybko dochodzi się do paradoksu że tych odsetek jest więcej jak wszystkich dóbr na świecie.

Tych co chcą odsetek od pożyczek trzeba pozamykać w domu wariatów a dokumentami dłużnymi wytapetować im cele.
Mało tego - tych co pożyczali nie pilnując żeby użytek z inwestycji przynajmniej zwrócił koszty pozbawić i możliwości żądania zwrotu kwoty pożyczki.
- Pożyczka bowiem to forma łaski, a łaska wymaga nie tylko żeby korzystający z niej współpracował z łaskawcą, ale i wymaga żeby łaskawca kontrolował postępy w zmierzaniu do celu łaski, a więc i jej pozbawiał od kiedy stwierdzi iż nie zanosi się żeby cel został osiągnięty.


"Kończy sie juz wolność narodów i razem z nią skończy sie swoboda poszczególnych ludzi, ponieważ prawdziwa wolność nie może istnieć tam, gdzie siła pieniężna umożliwia Syjonowi kierowanie pospólstwem i panowanie nad najbardziej wartościową i najmędrszą częścią społeczeństwa”.

Ta prognoza nigdy się nie spełni. Jest odwrotnie. "siła pieniężna nigdy nie umożliwi Syjonowi kierowania pospólstwem i panowanie nad najbardziej wartościową i najmędrszą częścią społeczeństwa, bo pieniądz jest własnością narodu. Bo to w narodzie jest siła pieniądza. - Bo ilość i wartość pieniądza odpowiada wartości pracy wykonywanej przez to społeczeństwo.
- Bo ani prawa, ani ich forma - dług nie może istnieć tam, gdzie panuje prawdziwa wolność. To ludzki duch, w tym duch sprawiedliwości, w tym duch wolności zawsze poprzedza prawa.
Bo tam gdzie nie ma wolności, nie ma praw ani długów. - A w drugą stronę te zależności nie pójdą. Prawem nie da się stanowić wolności, ani zniewalać.”
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Zdecydowałem się w tych wyborach nie głosować 
miarka, 2019.10.11 o 09:36
"koczownicy aż się trzęsą na samą myśl, że goje pójdą i zagłosują na starego dziadka w muszce, ultraliberała, który od trzydziestu lat wszystko czego się dotknął to zniszczył".

Oczywiście że nie chcą żeby dołączył do obozu rządzącego, bo by musieli zająć jednoznaczne wobec niego stanowisko.
- Liberalizm bowiem jest ustrojem politycznym który otwiera drogę do ustroju komunistycznego, ale nie na drodze kontynuacji, a reakcji. Jest niezgodny, sprzeczny bo komunizm oficjalną twarz ma ideową, bezkompromisową, zaś liberalizm to nie kończące się kompromisy i to nie co do dróg realizacji celów politycznych, ale kompromisy moralne - a więc to co niesie destrukcję i demoralizację, deprawację i wynaturzenie, w tym równanie dobra ze złem, a prawdy z fałszem.

Korwin-Mikke to ich człowiek, i dla nich najlepiej jest kiedy buduje opozycję kontrolowaną przez nich i ich prawodawstwo drukowane z powietrza - niejednoznaczne, a więc dające im możliwości nieustannych korekt i interpretacji.
On liberalizuje na ile się da idiotycznie i nieobliczalnie - oni zamordyzują, bo mają pretekst, ustanawiają reżim i totalną kontrolę pod komunistyczną unifikację "nowego człowieka", człowieka wypranego z człowieczeństwa - niewolnika i goja.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Zawsze mnie bawi mit demokracji
miarka → interesariusz
Re: Zawsze mnie bawi mit demokracji
interesariusz → miarka
Re: Zawsze mnie bawi mit demokracji
miarka → interesariusz
Zawsze mnie bawi mit demokracji
interesariusz → miarka
Re: Reczywiście Nowy typ nadużycia blogerskiego
miarka → interesariusz
Reczywiście Nowy typ nadużycia blogerskiego
interesariusz → miarka
Re: Czy Rosja może być liderem NWO?
miarka → Jasiek
Re: Czy Rosja może być liderem NWO?
Jasiek → miarka
Re: Margines społeczny a globalizacja
miarka → interesariusz
Re: Margines społeczny a globalizacja
interesariusz → miarka
Re: Margines społeczny a globalizacja
miarka → Anna PK.
Re: Margines społeczny a globalizacja
Anna PK. → miarka
Re: Margines społeczny a globalizacja
miarka → Anna PK.
Re: Margines społeczny a globalizacja
Anna PK. → miarka
więcej…