Najpierw PolskaTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Polska2020.11.24 22:11

Stop szczepionkom!!!

 
 
Przypominam swoją notkę z roku 2017 (Neon.24.pl, Niepoprawni.pl), która jak się okazuje jest dalej aktualna. Tyle że straciliśmy 3 lata. Oni nie.
 

Na pozór szczepienia ludzi, nawet noworodków to jest działalność pożyteczna, mająca chronić ich przed chorobami. I nie widać tak od razu jakichś złych czy zbrodniczych zamiarów, bo i często rzeczywiście chroni. Stąd też i wielu to szczerze popiera.

Oficjalnie grożą nam epidemie i pandemie...

Tymczasem wg. Billa Gatesa, głównego „charytatywnego” promotora szczepionkarstwa, a nieoficjalnie głównej depopularyzatorskiej twarzy ONZ:

„Bioterroryzm jest znacznie większy niż ryzyko pandemii. Wszystkie osiągnięcia w biologii sprawiły, że znacznie łatwiej jest terrorystą odtworzyć ospę, która jest wysoce śmiertelnym patogenem. Kiedy myślisz o rzeczach, które mogłyby spowodować zgon ponad 10 milionów ludzi, na myśl każdemu przychodzi broń jądrowa. Ludzie zapominają, że jest coś równie zgubnego w skutkach, a jest obecnie bardziej prawdopodobny, to ryzyko naturalnej epidemii albo celowo wywołanych zdarzeń wynikających z zakażeń bioterrorystów. Następna epidemia będzie uwolniona przez dziwactwo natury lub ręce terrorystów, naukowcy twierdzą, że szybko poruszający się w powietrzu patogen może zabić ponad 30 milionów ludzi w czasie krótszym niż rok. Tak więc by uchronić świat, trzeba zacząć myśleć o tym jak przed tym się uchronić.”

 

Lenin powiedział: „Kapitaliści sprzedadzą nam sznurek na którym ich powiesimy”. „My” to bolszewicy. Druga droga realizacji komunizmu na gruzach kapitalizmu to trockizm i korporacjonizm – dziś korporacjonizm-syjonizm-globalizm.

„My” tto Bill Gates – jeden z liderów satanistyczno-komunistycznego NWO rozpętujący batalię szczepionkarską na froncie wojny z ludzkością.

Jak zwykle u komunistów-gwałcicieli: „dla naszego dobra”, bo trzeba nas ratować przed groźnymi terrorystami.

Tylko że on nie oferuje nowego antywirusa do telefonu czy komputera (czy do naszego „znamienia bestii” które banksterstwo już ludziom podstępnie instaluje, a zamierza wszystkim) grożąc że hakerzy mogą zaatakować nowymi wirusami, pozbawić nas pieniędzy i tożsamości.

- On grozi że będą to wirusy zabijające ludzi.

Wirusy czy bakterie zabijające ludzi w wyniku wielkich epidemii chorób na który nie ma jeszcze lekarstwa, a jest tylko szczepionka. Chodzi o wirusy „jeszcze ciepłe” – wprost z warsztatów opłacanych przez Gatesa&Co hakerów zdrowia. Hakerów, którzy ze względu na wpływy polityczne Gatesów mogą liczyć na bezkarność a przynajmniej nie na karę śmierci i tortury wymuszające wydanie zleceniodawców. Co to, to nie - Gates to NWO, a NWO to „prawa człowieka” – „władza dawania ich wszystkim, ale niektórym bardziej”.

I tu by trzeba mu wierzyć że takie wirusy ma opracowane i że bez skrupułów ich użyje. Pewnie już wysłał w świat takich, co na umówiony sygnał odpalą przygotowane w jego laboratoriach „bomby”.

 

A że wojna z terroryzmem kosztuje to i Bill Gates poszedł już dalej jak Lenin: „wezwał Theresa May, aby utrzymać 0,7% PKB pomocy zagranicznej w monitorowaniu ognisk chorobowych”. To już tyle co: „Dajcie nam pieniądze na sznurek na którym was powiesimy” – Dajcie nam 0,7 % waszego Produktu krajowego brutto, to będziemy monitorowali zjawiska chorobowe w waszym kraju i w świecie. http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/113643-bill-gates-straszy-bioterrorystycznymi-atakami-czyli-przygotowuje-grunt-do-masowych-szczepien-w-imie-pseudo-bezpieczenstwa-spoleczenstw

 

Takie 0,7% PKB Wielkiej Brytanii to 3, 38 miliardów euro (według roku 2016, z wikipedii)

 

I najwyraźniej państwa bogate płacą, a biedne są przymuszane do szczepień obowiązkowych, co oznacza że też płacą – za szczepionki, tylko że choć to dla nas duże kwoty, to i tak są to tylko grosze, bo na później zostaje ogromny problem powolnego ludobójstwa, konieczności zapewnienia kalekom opieki medycznej i tragedii rodzinnych, oraz ogromnego uszczerbku w potencjale Państwa i Narodu.

 

Szacuje się że mamy już w Polsce kilka milionów dzieci – kalek poszczepionkowych.

 

Owszem, pieniądze są im potrzebne, bo i jakieś badania i jakieś produkcje na wielką skale muszą prowadzić, oraz pożytecznych idiotów i zdrajców czymś muszą korumpować, jakieś zabezpieczenia dla tych, co mieliby przeżyć pewnie też robią.

 

– Może brak takich skutecznych rozwiązań jest jeszcze powodem że wciąż eksperymentują, że jeszcze nie przyszedł czas na globalny atak.

Wiemy że część ich laboratoriów została ulokowana na upainie.

 

To że szczepionki są skuteczne tylko częściowo jednak jest niegroźne tylko na pozór, bo to jeszcze może usypiać naszą czujność - a jest problem.

Rzecz w tym, że ta skuteczność jest zwykle niewielka lub żadna, a „dowody o skuteczności” są zbierane kiedy epidemie już wygasają bez szczepień.

Nadto ci, którzy zaszczepili się i nie zachorowali nie zdają sobie sprawy jaką ruinę w ich systemie odpornościowym spowodowała szczepionka, a zwłaszcza seria szczepionek.

 

Gorzej że ta częściowość odsłania jednak drugą twarz tej działalności, bo są tu nie tylko nieskuteczności, ale i skutki uboczne o bardzo szerokiej rozpiętości i skutkach dalekosiężnych.

Skutkach zwłaszcza w postaci uszkodzeń mózgu przez zawarte w nich toksyny i to od razu w zabójczych stężeniach – zwłaszcza metale ciężkie typu rtęć i aluminium i to nawet w formie nanocząsteczek wskazujących na ich wyłącznie ludobójczy charakter, bo człowiek nie ma zdrowotnych mechanizmów walki z nimi.

Dalej skutków w postaci chorób wszczepionych, zwłaszcza autyzmu i raka.

Dalej mutacji genetycznych (to efekt używania jako podłoża do namnażania szczepionek ciał abortowanych dzieci, przez co ich geny przechodzą do krwi i już mutują z genami dziecka, przez co dziecko ma już dwóch ojców i dwie matki z ich liniami genetycznymi. W rezultacie dziecko staje się już tylko w części swoje rodziców, którzy go poddali zaszczepieniu. Podobnie jest z innymi podłożami, np. z kurzych jaj.

Dalej chorób ujawniających się w wieku dorastania lub dojrzałym.

Dalej bezpłodności bezpośredniej zaszczepionych, czy bezpłodności ujawniającej się dopiero po kilku pokoleniach.

 

Dopiero na drugim po tym epidemiczno-pandemicznym poziomie popychaczem dla tych satanistycznych, wrogich rodzajowi ludzkiemu brewerii jest groźba terroryzmu szczepionkowego.

 

Mechanizm jest ten sam co w terroryźmie "islamskim" – ktoś przeprowadza atak, a na to konto władze państwowe podejmują restrykcje wobec całego społeczeństwa.

Czasami wystarcza szantaż możliwością ataku, czasami wymysł, że taka groźba jest, czasami korupcja lub zdrada.

Duda urzędowanie zaczął od złożenia decydującego podpisu pod przymusem szczepień.

 

Jak zawsze celem oficjalnym jest konieczność działań wyjątkowych na rzecz wojny z terroryzmem.

Celem zaś drugiego poziomu (w tym drugim poziomie) jest zwiększenie władzy układu ją trzymającego nad całym społeczeństwem, zwłaszcza narodem w danym państwie wiodącym, a zwiększenia jego zniewolenia, inwigilacji, pozbawiania samodzielności i uzależnienia, wychowywania na „nowego człowieka”, stosowania eugeniki i depopulacji wobec osób niepożądanych.

Temat stosowania eugeniki i aborcji eugenicznych podejmują i „polskie” władze. Co ciekawe to takie płody też mogą pójść do namnażania kolejnych szczepionek dla innych dzieci.

 

Zwłaszcza ten ostatni punkt: „depopulacje wobec osób niepożądanych” jest groźny dla nas Polaków, bo to, co się dzieje w związku ze szczepieniami – całe szaleństwo władz, służb medycznych i Izb Lekarskich połączone z kneblowaniem ust uczciwym lekarzom (jak na razie tylko na zachodzie tacy są mordowani – i to najwyraźniej przez tajne policje) jest obnażającym intencje szczepionkowych morderców jako zmierzający do naszej, Polaków szczepionkowej eksterminacji.

 

Najwyraźnie według planu zbrodniarzy z NWO-ONZ Polaków ma nie być.

 

To u nas szczepienia są obowiązkowe, i to nawet szczepionką powodującą bezpłodność dziewcząt. Jesteśmy w gorszej sytuacji jak ogół ludzkości.

 

To, że hiperzbrodniarze-depopulatorzy szczepionkarscy chcą zabijać ludzi i to nawet miliardami to jeszcze pryszcz. Z tego ludzkość by się mogła podnieść.

Mimo iż dla nas najgorszym jest to co robią z Polakami, to i tak w ogóle najgorsza w tym wszystkim jest nieodwracalność tego co robią z ludzkością jako całością.

 

Dzisiejszy zbiorowy zbrodniarz wszechczasów, satanista praktyk zwany Kill Bill-em przelicytował Lenina - zażądał pieniędzy na sznur, na którym nas zamierza powiesić.

To szaleńcy którzy nie rozumieją, że nie są nadludźmi, że jak ludzkość nie przeżyje, to i oni nie przeżyją.

Komunizm już dawno wymyślił uzasadnienie dla najgorszych zbrodni, że to „dla naszego dobra” i nie ustaje w korzystaniu z tej idiotycznej manipulacji.

Bo on jest aktywny – i to nad miarę. Nagrzeszył tyle jako największy w historii zbrodniarz na masową skalę że chyba już nie wyobraża sobie sądu ostatecznego, a więc i zabieganie o nieśmiertelność ciała tu mu się narzuca. Diabeł go tu mocno trzyma.

W ich szaleństwie jest metoda - to gra va banque - nieśmiertelność. Gates się starzeje, śmierć Davida Rotszylda mocno go musiała zdołować. Może i Rotszyldowie są najbogatsi, ale nie klasyfikowani w światowych rankingach – on tak. Pycha go wyniosła nie tylko na pozycję najbogatszego, ale i czołowego lidera, twarz całego NWO-ONZ, całego korporacjonizmu-syjonizmu-globalizmu, twarz zbrodniarza, handlarza śmiercią.

Gwałt to monopol decyzyjny i przymus i, lub, groźba poważna.

Żeby to tylko miało się skończyć haraczem dla szantażysty, czy jego NWO-wskiej mafii?

Nie, nie skończy się, bo bezkarność ci zbrodniarze mają już zagwarantowaną nie tylko przez podporządkowanie przez nich NWO-ONZ-owskiej mafii, ale i całą ludzkość już przyzwyczaili do ich immunitetów, nietykalności, niezawisłości i bezkarności, uprawnienia, a nawet uprzywilejowania.

 

Bill Gates przykłada nam nóż do gardeł: daj się zgwałcić albo śmierć natychmiast i bezwarunkowo.

– Bezwarunkowo, bo nie dostaniesz żadnego zobowiązania, żadnej obietnicy. - Bo nawet jak się dasz zgwałcić i zaszczepić, to może i pożyjesz dłużej, może jeszcze i twoje dzieci i wnuki przeżyją, ale dalej to już nie ma mowy, bo te szczepionki to dzieło szatana – ludzkość po nich ma już nie przeżyć.

I ludzkość nie przeżyje, bo skutki tych szczepionek są nieodwracalne. Nieodwracalne bo to gwałt przed którym natura ludzka nie jest się w stanie obronić.

Największe paskudztwa, które wstrzykiwane są do ciał ofiar szczepień poza ich systemem immunologicznym – wprost do krwioobiegu, w tym z możliwością przekraczania przez nie bariery krew-mózg, a więc i stają się nieusuwalnymi. Mało tego – zawierają taki materiał biologiczny, który zarówno z ciała ojca jak matki jak i „dawców” zwłok na podkład od szczepionki przeniknie i do ciał dzieci co się dopiero narodzą.

A tam już są geny wszelkich możliwych chorób – nie tylko tych na które oficjalnie szczepionki uodparniają. Mało tego. Technika już pozwala wszczepiać drogą biologiczną wirusy informatyczne, które mogą przekształcać informację o wirusie na który osoba zaszczepiona ma być uodporniona w pełnosprawny, groźny, żywy wirus choroby.

Szczepionkowcy dysponując taką armią wrogów wewnętrznych w ciałach osób zaszczepionych mogą ich już zmuszać do wszystkiego – wszak inaczej zachorują na coś brzydkiego i zabiorą ze sobą do grobu jeszcze liczne grono najbliższych osób, które zdążą zarazić.

Tu grozi już totalne zniewolenie przez najgorszych zbrodniarzy.

Stop szczepionkom!!! Stop NWO!!! Zamknąć Gatesa!!!

 

 
461 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: totalne zniewolenie satanizm mutacje genetyczne choroby wszczepione skutki uboczne zdrada zbrodnia ludobójstwo depopulacja przymus gwałt wirusy przymus szczepionkowy terroryzm szczepionkowy bioterroryzm pandemie epidemie.
Re: Stop szczepionkom!!! 
interesariusz, 2020.11.25 o 10:24
Doprawdy, rodzinka Billa nie wystarczy, aby ludzkość kwitła na tym świecie?

To my wybieramy sobie władze, które są godne nas. Pisuary wcale nie są głupsze od typowego Polaka. Są emanacją społeczeństwa.

W dawnych czasach można było uciec do lasu. Byli tacy na dalekim wschodzie, którzy skrywali się jeszcze po kilkudziesięciu latach, myśląc, że nadal trwa wojna. Dzisiaj nie wiemy, jakie biologiczne dziadostwo, i jakim sposobem, opanuje nasze organizmy.

Dziękujmy za szansę, jeśli rzeczywiście jest tak, że świrus przenosi się z człowieka na człowieka, a nie lata sobie swobodnie w powietrzu. Wyludni się, to i epidemia ustanie, a ludzie będą żyć jak pustelnicy.

Oczywiście, ta wizja nie dotyczy Polaków. Oni zakupili F35 i się obronią.

Szczepionki są czymś dobrym. Pomyślmy, co by było, gdyby tak Indianie mieli szczepionkę na odrę w dobie inwazji białych na ich ziemię.

Problem w tym, iż w pogoni za kasą pozwoliliśmy, aby robić szczepionki o wątpliwej skuteczności, i nieokreślonych efektach ubocznych. To nasza pazerność sprawia, że miecz wisi nad naszą głową.

Że co, że to nie my się bogacimy, tylko właściciele koncernów? Przecież każdy z nas marzy o tym, aby być takim właścicielem. Wszyscy bogacimy się w marzeniach, dlatego na to pozwalamy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stop szczepionkom!!! 
miarka, 2020.11.25 o 11:59
"Doprawdy, rodzinka Billa nie wystarczy, aby ludzkość kwitła na tym świecie?".

Nie, nie wystarczy. - Potrzebuje skorumpowanych i zdradzieckich oraz agenturalnych władz państwowych, potrzebuje ogromnych pieniędzy i całej potęgi mediów.


"To my wybieramy sobie władze, które są godne nas".

Kto Ci takiej ciemnoty nawciskał? - Głosowałeś kiedyś na naszą listę wyborczą? Czy w ogóle widziałeś kiedyś naszą listę wyborczą?

Ci na których nam pozwalają głosować to są tylko kandydaci okupanta, na listach tak skonstruowanych że kogo byśmy nie wybrali to i tak okupant będzie rządził, a z udziałem czy to jego bezpośrednich namiestników, czy zdrajców na jego rzecz.


"Dzisiaj nie wiemy, jakie biologiczne dziadostwo, i jakim sposobem, opanuje nasze organizmy".

Szczegółów możemy nie znać, ale wiemy kto i po co to diabelstwo produkuje, wiemy kto po "polskiej" stronie robi wszystko żebyśmy jako Polacy byli tu najgorszymi przegranymi, najgłębiej wywłaszczonymi i jeszcze zadłużonymi, najbardziej zniewolonymi i najszybciej zdepopulowanymi.
I to ta Twoja "emanacja społeczeństwa" wraz z "emanacją opozycji" tworzące układ spolaryzowany, układ "Okrągłego Stołu" są tu tymi najgłębszymi sprzedawczykami i wroga nam agenturą.


"Dziękujmy za szansę, jeśli rzeczywiście jest tak, że świrus przenosi się z człowieka na człowieka, a nie lata sobie swobodnie w powietrzu. Wyludni się, to i epidemia ustanie, a ludzie będą żyć jak pustelnicy".

Porazili Ci umysł, zahipnotyzowali żebyś patrzył na świrusa, na to co może złego zrobić, rozbudzili Twoje emocje do stanu w którym mogą Ci wszystko wmówić, a Ty w hipnotycznym amoku to zrobisz.

Nie na świrusa patrzą trzeźwi ludzie, a na pożywienie do którego on idzie. A idzie wcale nie ludzi zdrowych, nie po to żeby "zjadać" zdrowe komórki, a uszkodzone, zdegenerowane.
Trzeźwi pytają dalej "czym"? - I dopiero wtedy wiedzą z kim i jak walczyć, żeby się uchronić, oraz żeby wzmocnić swój system odpornościowy na tyle aby był zdolny sam sobie dawać radę.

Nie na świrusa patrzą trzeźwi ludzie, a na to kto i po co go produkuje, a widzą zwłaszcza po tym, kto ma w tym interes - tak na "biznesmenów", jak na psychopatów żądnych władzy za wszelką cenę.


"Szczepionki są czymś dobrym. Pomyślmy, co by było, gdyby tak Indianie mieli szczepionkę na odrę w dobie inwazji białych na ich ziemię"

To też bajka. Po szczepionkach choruje się tak samo jak po specjalnie zakażonych kocach. I tu i tu są zbrodniarze. I tu i tu są "jankesi".


"Problem w tym, iż w pogoni za kasą pozwoliliśmy, aby robić szczepionki o wątpliwej skuteczności, i nieokreślonych efektach ubocznych. To nasza pazerność sprawia, że miecz wisi nad naszą głową".

Kto tu jest pazerny? Kto goni za kasą? Jeszcze trochę to powiesz że ci co w Auschwitz byli ofiarami eksperymentów medycznych byli pazerni i gonili za kasą :-(


"Że co, że to nie my się bogacimy, tylko właściciele koncernów? Przecież każdy z nas marzy o tym, aby być takim właścicielem. Wszyscy bogacimy się w marzeniach, dlatego na to pozwalamy".

Nie mów o sobie "każdy", ani "my".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stop szczepionkom!!! 
interesariusz, 2020.11.25 o 12:50
Po przełomie 89 mieliśmy szansę na oddolne zbudowanie władzy, ale ją zaprzepaściliśmy w swojej głupocie. Każdy biegł na plac handlowy kupić magnetowid, aby oglądać porno i mordobicie po amerycku. A mógł zająć się działalnością partyjną. I byłby to całkiem inny kraj.

Teraz, to rzeczywiście jest pozamiatane. Do czasu totalnej katastrofy.

Polskie władze zachowują się głupio, ale nie bardziej głupio od nas.

Z dalszych twoich słów wynoszę, że jestem degeneratem, którego świrus winien unicestwić.

To nie jest tak z tymi szczepionkami. Np. po szczepieniu na ospę miałem, jak każdy, ropiejący wrzód, ale przeżyłem i nie poczułem, że po szczepieniu jestem gorszy. A we Wrocławiu jakoś przeżyliśmy epidemię ospy.

Ja akurat jestem wyjątkiem, który ogranicza swoją działalność do wyłącznie uznawanej za moralną, oczywiście według mnie. To inni wierzą w mit pucybuta.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stop szczepionkom!!! 
miarka, 2020.11.25 o 15:49
"Po przełomie 89 mieliśmy szansę na oddolne zbudowanie władzy..."

A o układzie Jaruzelski-Rotszyld to słyszałeś?
A o zmowie Okrągłego Stołu to słyszałeś? - A o tym że w jej trakcie warszawskie hotele były przepełnione przez żydów z całego świata?
Jakbyśmy mieli mieć szanse to to wszystko by było niepotrzebne.


"Polskie władze zachowują się głupio, ale nie bardziej głupio od nas.

A czemu je usprawiedliwiasz? Ja piszę że to zdrajcy, czy skorumpowani, ale nie że to co robią, robią z głupoty.
Tego nawet równać nie można, bo głupota to "tylko" nieprawość, podczas gdy zdrada i korupcja to już niemoralność.
Prawość jest na niższym poziomie ludzkiego systemu wartości jak moralność.
Oczywiście głupoty też robią, tyle że z poziomu demoralizacji a zarazem ku demoralizacji społeczeństwa.

To inny poziom, bo głupotę jeszcze idzie przeżyć, a to co głupi zepsuje zwykle daje się naprawić. Natomiast niemoralne władze podejmują już decyzje zwykle o skutkach nieodwracalnych.

To dlatego wobec niemoralnych władz państwowych wszystkich obywateli obowiązuje obywatelskie nieposłuszeństwo i podejmowanie wszelkich możliwych działań w obronie koniecznej, aż niemoralne władze zostaną wymienione na moralne moralnością narodu którego dane państwo jest dobrem wspólnym i własnością niepodzielną i niezbywalną.


"Z dalszych twoich słów wynoszę, że jestem degeneratem, którego świrus winien unicestwić".

Nie odpowiem w tym samym knajackim i nademocjonalnie spolaryzowanym języku.
Proszę się wytłumaczyć z tego co powyżej napisałeś.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Stop szczepionkom!!! 
interesariusz, 2020.11.25 o 17:01
"Porazili Ci umysł, zahipnotyzowali żebyś patrzył na świrusa, na to co może złego zrobić, rozbudzili Twoje emocje do stanu w którym mogą Ci wszystko wmówić, a Ty w hipnotycznym amoku to zrobisz.

Nie na świrusa patrzą trzeźwi ludzie, a na pożywienie do którego on idzie. A idzie wcale nie ludzi zdrowych, nie po to żeby "zjadać" zdrowe komórki, a uszkodzone, zdegenerowane. "
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło