Najpierw PolskaTen blog znajduje się w serwisie niepodległy.pl
Dowiedz się więcej.
 

« niepodległy.pl
 strona główna działy tagi o autorze szukaj 
Świat2020.08.28 22:34 09.20 19:24

Nowa szczepionka

 
 
Spotkałem się ostatnio z apelem aby zgłaszać do sejmu petycję aby podjął ustawę “Stop pedofilii”. Stwierdziłem że to słabe.
 

 W dobie zbrodniczego ataku satanistów na ludzki genom celem manipulacji nim dla swoich korzyści pod pretekstem szczepienia na koronawirusa,  takie petycje trzeba już adresować do bezpośrednio do Billa Gatesa, który jest na dziś zastępującym im Pana Boga guru satanistów wszelakich, zwłaszcza tych we władzach państwowych, w ONZ i WHO.

Problem że to też jest słabe, bo po co w tej petycji ograniczać się tylko do jednej kategorii grzeszników?

- Czy nie lepiej od razu wstrzyknąć wszystkim ludziom takie uwarunkowanie jednorazowe (bo genetyczne, dożywotnie, nie dające się cofnąć), a po to żeby ludzie od razu stali się niezdolnymi do grzeszenia? - Pod każdym względem?

Przecież technicznie to tu nie może być różnicy jak ze “szczepionką”/wszepionką już przygotowywaną. - Jak ta przecikoronawirusowa szczepionka będzie nieszkodliwa i skuteczna, to tak samo będzie nieszkodliwą i skuteczną również przeciwgrzeszeniowa. Przecież wzorzec już mamy – aniołowie zostali powołani do życia bez możliwości grzeszenia. Można? Można.- Tylko jeszcze trzeba chcieć (w sensie kochać), bo dopiero chcieć to móc. Ale w końcu Gates ma wyskie aspiracje. – A to znaczy chcieć i móc…

Poza tym ta szczepionka przeciwgrzeszeniowa jeśli powstanie, to sama w sobie będzie i szczepionką przeciwkoronawirusową.

Mało tego – będzie przeciw wszystkim chorobom, bo to grzech zawsze był jest i będzie pierwszą przyczyną chorób i śmierci.

Nadto święci to ludzie bezgrzeszni, stąd i mają zdolność leczenia chorych mocą Chrystusa. Cała światowa społeczność bezgrzesznych wtedy nabierze zdolności wzajemnego umacniania się w zdrowiu.

I taka petycja miała by szanse zaistnienia nie mniejszą jak planowana genetyczna szczepionka na koronawirusa. – A to szczepionka bardzo wredna, bo przerabiająca ludzi na roboty z nanoczipami niniaturowej wielkości, czyli robotami i uzbrojonymi dronami krążącymi w organiźmie, oraz z wstrzyknietymi dodatkowo pod skórę specjalnymi żelami do przekazywania informacji zewnętrznym centralom i odbierania od nich poleceń. - Centralom z milionami doświadczonych ludzi pilnujących siebie wzajemnie (nieufność mimo wszczepionej niezdolności do grzechu) oraz pilnującymi tysięcy tych co przeżyją to zaszczepienie/wszczepienie, a mających być bezpośrednią obsługą satanistów jako globalnych posiadaczy niewolników.

Skoro są takie możliwości, to po co się bawić w takie kosztowne i niepewne inwestycje techniczne jak starczy jedna akcja zastrzykowa (z małą poprawką na zaszczepienie również  dzieci już poczętych gdy się narodzą)?

- Po co wchodzić w nie kończące się użerki z ludźmi o tytuł własności  do nich i płynącej stąd władzy, a więc i prawa do nich, podczas gdy oni uważają że to oni ustanawiają prawa,  a władza państwowa ma funkcjonować według i wewnątrz  tych praw, praw sprawiedliwych? - Sprawiedliwych, bo wewnętrznych sprawiedliwości i ludzkich wartości, którym sprawiedliwość ze swojej natury musi służyć.?Przecież prawo patentowe to za mało żeby powstrzymać tak daleko idące rozbieżności co do pryncypiów.

Podkreślić też trzeba że  sataniści za ich pryncypałem szatanem do dziś twierdzą że w sporze z Panem Bogiem co do człowieka, to szatan miał rację że człowiek to nie może móc móc grzeszyć.

Skoro człowiek bezgrzeszny to plan szatana ale wykonawstwo Gatesa, to jasne jest że Gates już się pokłonił szatanowi i teraz może sobie uzurpować tytuł właściciela ludzi. - Taka "przeciwgrzeszeniowa" szczepionka była by więc i ich wyznaniem wiary w szatana.

Oczywiście jak Gates zdoła wszystkich zaszczepić tą szczepionka przeciwgrzechową - bezpieczną i skuteczną, to jego uprawnienia od szatana i tak nie będą ważne, bo już nad wszystkim będzie miał pełną kontrolę i zewnętrzną, i wewnętrzną - i przez mechanizmy tej poszczepieniowej nowej genetyki, i przez te mikroskopijnej wielkości roboty.

Ciekawe kto w tym nowym układzie mocy niebieskich nosiłby światło przed Gatesem? Czy Gates miałby jeszcze aspiracje być panem, a więc dobrym i kochającym, czy już tylko władzą wykonawczą, a więc pochodną od czyjegoś i nad nim panowania?

A jest jeszcze inna możliwość. Mianowicie że Gates ze swoją ekipą wcale nie mają ambitnych planów. - Mogą tylko wykonywać zlecenie na depopulację od jakichś psychopatycznych, zbrodniczych, utajonych  struktur władzy ...

- Wtedy nie będą zainteresowani żadnymi szatańskimi szczepionkami żeby były bezpieczne i skuteczne.- Ich celem może być tylko zaszczepienie jak największej liczby ludzi w intencji ludobójczej.

Potwierdzeniem takiej możliwości jest, że już się prawnie zabezpieczyli przed konsekwencjami karnymi za najgorsze choćby skutki dla "zaszczepionych" wszystkiego, cokolwiek do tych szczepionek włożą.

 

Polecam wartościowy filmik w temacie szczepionki antykoronawirusowej:

https://www.youtube.com/watch?v=A4qHO19YphM

 

 

 
365 odsłon   (brak ocen)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: szczepionka, petycja, satanizm, szatan, ludzki genom, koronawirus, pedofilia, grzech, szczepionka genetyczna, szczepionka przeciwgrzeszeniowa, wszczepionka, własność, prawo patentowe.
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Ideologie „anty-” i antyanty-, a covid-19
Anna PK. → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ideologie „anty-” i antyanty-, a covid-19
Jarosław Ruszkiewicz → miarka
Re: Ideologie „anty-” i antyanty-, a covid-19
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ideologie „anty-” i antyanty-, a covid-19
Jarosław Ruszkiewicz → miarka
Re: Ideologie „anty-” i antyanty-, a covid-19
miarka → Jarosław Ruszkiewicz
Re: Ideologie „anty-” i antyanty-, a covid-19
Jarosław Ruszkiewicz → miarka
Re: Nowy Rok 2021
Wican → miarka
Re: Nowy Rok 2021
Wican → miarka
Re: Nowy Rok 2021
miarka → Wican
Re: Nowy Rok 2021
Wican → miarka
Re: Nowy Rok 2021
miarka → Wican
Re: Nowy Rok 2021
Wican → miarka
Re: Chrześcijańskie rozumienie Boga
miarka → Ikulalibal
Re: Chrześcijańskie rozumienie Boga
Ikulalibal → miarka
więcej…